دست خشک کن

Uncategorized

دست خشک کن

دست خشک کن برقی دستگاهی برای رطوبت زدایی دست ها در سرویس های بهداشتی یا سرویس های بهداشتی در اماکن عمومی، ادارات، منازل و کارخانجات می باشد که بسته به نوع قدرت در اندازه ها و مشخصات فنی مختلف ساخته و طراحی می شود. عدم انتشار آلودگی دست به محیط اطراف و صرفه جویی در استفاده از دستمال کاغذی یکی از مزایای استفاده از خشک کن دستی است. هایپر صنعت فامکو با بیش از دو دهه سابقه در عرضه دستگاه های نظافت صنعتی، انواع دست خشک کن را با مشخصات فنی زیر ارائه می دهد. مشخصات فنی دست خشک کن برقی

دست خشک کن یا دست خشک کن با ولتاژ 220 ولت به برق شهری متصل می شود و به دو صورت دست خشک کن دکمه ای و دست خشک کن سنسور چشمی هوشمند عرضه می شود. دست خشک کن هوشمند به صورت خودکار روشن و خاموش می شود و دارای سنسورهایی است که با قرار گرفتن دست در مقابل چشم، فن دستگاه را روشن می کند.

انواع دست خشک کن

دست خشک کن ها از نظر عملکردی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

دست خشک کن برقی

دست خشک کن برقی موتور و فن قوی تری برای خشک کردن دست دارد و اغلب در مکان های عمومی، ادارات و هتل هایی که تردد بیشتری دارند استفاده می شود.

دست خشک کن خانگی

در محیط های خانگی و کم تردد از دست خشک کن خانگی برای رطوبت زدایی دست استفاده می شود که با طراحی ساده و جمع و جور خود نیاز به فضای کمی برای نصب و راه اندازی دارد.

دست خشک کن جت

جت دست خشک کن دارای قدرت موتوری بین 1000 تا 1800 وات است که می تواند دست ها را بین 8 تا 12 ثانیه خشک کند. استفاده از این دستگاه در مکان هایی با 10 تا 20 کاربر توصیه می شود.

دست خشک کن سوپر جت

دست خشک کن Super Jet یکی از قوی ترین دست خشک کن هاست که حتی انرژی کمتری مصرف می کند. توان این دستگاه بین 1800 تا 2500 وات است و برای خشک کردن دست ها تنها به 5 تا 8 ثانیه زمان نیاز دارد. استفاده از دست خشک کن سوپر جت برای مکان هایی با 40 تا 80 کارمند گزینه مناسبی است.

نحوه انتخاب دست خشک کن

انتخاب دست خشک کن باید با توجه به تعداد افراد مجتمع انجام شود. در صورت عدم انتخاب صحیح دست خشک کن، دستگاه خریداری شده کارایی لازم را نخواهد داشت و باعث افزایش هزینه های مصرف و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب می شود. بنابراین لازم است قبل از خرید دست خشک کن از افراد مجرب در این زمینه مشاوره بگیرید. تیم ما مفتخر است با ارائه مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز در خرید دست خشک کن مناسب کمک کند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *