چگونه مانند دیجی کالا درآمد داشته باشیم

Uncategorized

This image has an empty alt attribute; its file name is image.png

قطعا می دانید که دیجی کالا اولین و هم‌ چنین بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی ایران است که ابتدا تمام کارهایش توسط دو برادر انجام می شد و اکنون میلیون ها نفر برای آن کار می کنند. قطعا کسب درآمد بالا و تعداد بالای کارکنان این فروشگاه موجب شده است که هر فردی که کسب و کار اینترنتی دارد آرزو داشته باشد که مانند دیجی کالا شود. چنان چه شما نیز دائم از خود می پرسید که چگونه مانند دیجی کالا درآمد داشته باشیم این مقاله را از دست ندهید.  اگر قصد دارید فروشگاه بزرگی راه اندازی کنید باید به فکر یک سایت قوی و عالی باشید؛ شما ابتدا باید بستر کار خود را به درست ترین شکل ممکن آماده کنید و سپس به سراغ دیگر مراحل کار بروید.

دیجی کالا چگونه کار می کند

اگر مایل هستید که مثل دیجی کالا شوید باید همانند آن به خوبی روی برندینگ خود کار کنید؛ قطعا موفقیت دیجی کالا به همین راحتی ها هم نبوده است و صاحبان آن علاوه بر این که محصولات زیادی برای فروش دارند به خوبی در سایت دسته بندی کرده اند و کاربران به راحتی می توانند با یک سرچ کوچک هر وسیله ای که می خواهند را پیدا کنند و در کنار آن وسایل مشابه را تماشا کنند و قیمت مدل های مختلف را چک کنند و یا این که می توانند نظر دیگر کاربران را در رابطه با محصول مورد نظر مطالعه کنند و بررسی کنند که آیا این محصول برای آن ها مناسب است یا خیر. اما این تمام ماجرا نیست موفقیت دیجی کالا یک راز بزرگ تر دارد.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-1.png

 

با خدمات سئو درآمد خود را افزایش دهید

عوامل زیادی دست به دست یک دیگر می دهند تا یک فروشگاه اینترنتی به آن چیزی که باید برسد. یک فروشگاه اینترنتی باید دسته بندی مناسبی داشته باشد که مشتری بتواند به خوبی محصولات را مشاهده کند، به راحتی پول را پرداخت کند و هم چنین سیستم های ارتباطی منظمی داشته باشد. سئو نیز از دیگر راز های موفقیت یک سایت است. لازم به ذکر است که سئو به معنی بهینه سازی سایت است که موجب می شود یک سایت در رده های بالای گوگل قرار بگیرد. لازم است بدانید که دیجی کالا برای موفقیت خود زمان زیادی را روی خدمات سئو گذاشت تا بتواند تمام کلمات کلیدی خود را بالا بیاورد و گوگل آن را به کاربران زیادی پیشنهاد دهد.

افزایش رتبه ی گوگل توسط خدمات سئو

به جرات می توان گفت که مهم ترین کار سئو این است که رتبه ی سایت را در گوگل بالا ببرد؛ شایان به ذکر است که موتور جست و جوی گوگل بسیار پر کاربرد است و زمانی که سایت شما به کمک سئو بالا برود افراد بیش تری به وسیله  ی همین موتور جست و جو به سمت سایت شما می آیند و در نتیجه فروش شما به طور چشم گیری بالا می رود.

بازدید بیش تر ، فروش بیش تر

در گذشته ی نه چندان دور زمانی که یک کاسب قصد داشت یک مغازه بخرد و یا اجاره کند دیگر افراد به او توصیه می کردند کا یک مغازه سر گذر بگیرد و یا این که چایی باشد که رفت و آمد بیش تری داشته باشد تا زمانی که افراد از کنار این مغازه رد می شوند ویترین را ببینند. این گونه حتی اگر فردی به منظور خرید خاصی هم بیرون نیامده باشد با دیدن ویترین چشمش به لباس و یا وسیله ای می خورد و آن را می خرد یعنی وقتی که مغازه در جای پر رفت و آمد باشد رهگذر به مشتری تبدیل می شود. برای کسب و کار اینترنتی نیز همین مسئله صدق می کند زمانی که بازدید کننده ی سایت بالا می رود ممکن است یک کاربر معمولی به مشتری تبدیل شود . خدمات سئو به سایت شما کمک می کند افراد زیادی از سایت شما دیدن کنند و این گونه شانس شما برای فروش و یا ارائه خدمات خود بالا تر می رود.

 

This image has an empty alt attribute; its file name is image-2.png

 

بردینگ خود را تقویت کنید

همان گونه که در بخش های قبل اشاره کردیم دیجی کالا زمان زیادی را روی برندینگ سایت خود گذاشت تا به این جا رسید ؛ چنان چه مایل هستید درآمدی هم چون دیجی کالا داشته باشید باید به این نکته دقت کنید.  نکته ای باید به آن اشاره کنیم این است که سئو و برندینگ رابطه ی مستقیمی با یک دیگر دارند. یک سئو صحیح و اصولی برند یک فروشگاه و شرکت را بالا می برد و این گونه می تواند مخاطب های سایت را بالا ببرد و آن را میان کاربران محبوب کند پس به تمام این نکات توجه کنید تا یک سایتی هم چون سایت دیجی کالا داشته باشید و کلمات کلیدی خود  را با کمک سئو بالا ببرید و به درآمد های بالا برسید و مشتری های ثابت خود را بیش تر کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *